top of page

S/4 HANA pro Marvinpac

cloudové řešení pro spolehlivý provoz SAP aplikací

V rámci projektu S/4 HANA jsme se podíleli na cloudovém a implementačním řešení, ve kterém budou veškeré procesy probíhat na jednom místě.

tit-ps-marvinpac.jpg

Profil zákazníka

Marvinpac se zabývá plněním a balením zboží pro třetí strany. Převážně se jedná o zakázky v oblasti potravin, kosmetiky, luxusních doplňků a dalšího spotřebního zboží. Jelikož data v tomto sektoru hrají významnou roli, Marvinpac hledal řešení, které by mu pomohlo mít veškeré procesy pod jednou střechou a mohl tak zajistit prvotřídní služby pro klienty požadující náročná obalová řešení s velkým důrazem na kvalitu.

Realizace

Jan Vrátil

MANAGING DIRECTOR

..."Kouzlo cloudu je v tom, že je absolutně flexibilní a je schopen se podřídit našim požadavkům. To jsme si vyzkoušeli, kdy se nám podařilo během procesů zdvojnásobit náš byznys a bez toho, aniž by ta služba byla flexibilní, tak bychom dnes řešili spoustu problémů s in-house řešením. Cloudové řešení jednoznačně doporučuji právě z tohoto důvodu."

Benefits

Přínosy

Výchozí situace a cíle projektu

Zákazník čelil problému s různými systémy, které nedostačovaly pro zpracování rostoucího objemu dat. Současně usiloval o sjednocení toku dat do jediné datové zóny s cílem centralizovat veškerá data u jednoho poskytovatele služeb. Tento cíl byl pro něj klíčovým a nezbytným.

Popis řešení

Cloud4Com se společností Sabris spolupracuje na projektech S/4 HANA již několik let a společně zhotovené řešení zajišťuje zákazníkům vysokou dostupnost, zabezpečení a flexibilitu. Pro potřeby zákazníka byla zvolena taková varianta, aby se systémem měl co nejmenší starost a zároveň mohl co nejrychleji a nejefektivněji využívat moderních funkcí, které systém S/4 HANA nabízí.

bottom of page