top of page
418-4189076_veeam-cloud-connect-logo-hd-png-download.png

Veeam Cloud Connect

Služba nabízí velmi efektivní možnost podnikového zálohování do cloudu. Jedná se o nejjednodušší a plně integrovanou formu zálohování pro uživatele využívající backup software Veeam Backup & Replication či Veeam Agent.

Co nabízíme

Poskytujeme vzdálené cloudové úložiště, které si zákazník jednoduše připojí do svého prostředí, a to bez dodatečné změny architektury rozšiřujících licencí apod. Na toto úložiště si pak dle stanovených zálohovacích politik ukládá data, která lze v případě potřeby využít pro proces obnovy přímo z prostředí uživatelského rozhraní aplikace Veeam Backup & Replication na straně zákazníka.

Celá služba zaručuje bezpečný přenos i uložení dat, kdy šifrovací klíče jsou pod plnou správou zákazníka. Konfigurace služby Cloud Connect je plně integrována do zákaznického portálu Virtix. Zákazník platí za skutečně uloženou kapacitu zálohovaných dat v GB.

Co získáte

Služba Veeam Cloud Connect  vám umožní posílat zálohy do cloudového prostředí přes spolehlivé a zabezpečené SSL připojení. Je to jednoduchý způsob, jak si ochránit data před rizikem ztráty, aniž by bylo nutné vlastnit, spravovat a udržovat hardware na jiném místě.

  • Kompletní viditelnost a ovládání - přístup k datům a jejich obnova z cloudového úložiště přímo z Veeam zálohovací konzole.

  • Moderní zálohovací architektura - plně využitá technologie Veeam zajišťující Backup Copy job se zabudovanou WAN akcelerací, inkrementálními zálohami, zásadami uchování GFS (grandfather-father-son)  a další, aby bylo dosaženo „pravidla 3-2-1“ pomocí již vámi vlastněného zálohovacího software.

  • End-to-end šifrování - můžete mít klidné spaní díky šifrování všech dat. Těch, která jsou aktuálně používaná, i těch, která jsou uložena v cloudovém úložišti.

VeeamCloudConnect.png

Spočítejte si sami jak zajímavé to může být

Spočítejte si svoje náklady

Množství

Cena za jednotku

Cena celkem

Remote Storage repository - 1GB

0.73 Kč

0.73 Kč

License per Virtual Machine

141.00 Kč

141.00 Kč

Licence per Agent Workstation

Zálohování koncové stanice za pomocí Veeam agenta (OS: Windows nebo Linux). Počet licencí dle počtu zálohovaných koncových stanic.

85.00 Kč

85.00 Kč

License per Agent Server

197.00 Kč

197.00 Kč

WAN cache Add-on

0.00 Kč

0.00 Kč

Back-up Protection

Zálohování virtualizované infrastruktury (VMWare nebo Hyper-V). Počet licencí dle počtu virtuálních serverů.

Zálohování zevnitř serveru (fyzického nebo virtuálního) za pomocí Veeam agenta. Počet licencí dle počtu zálohovaných serverů.

Funkce Backup Protection poskytuje extra retenci (8 dní) pro backup data ve vyhrazené složce.

Měsíčně fakturovaná cena

423.73 Kč

Jednorázový zřizovací poplatek služby je 1.500 Kč. Ceny jsou uvedeny bez DPH za měsíční užívání služby.

Výhody

Zajištění dostupnosti kritických infrastrukturních prvků dosahuje 99,999 % (což představuje maximální výpadek služby po dobu 5,2 minut ročně). Naše garance ohledně dostupnosti (SLA) kvalitativních parametrů, jako je objednaný výpočetní výkon a další specifické služby, se pohybují od 99,6 % až po 99,99 %

bottom of page