top of page

Microsoft 365 Cloud Backup

Sady Microsoft 365 / Office 365 změnily způsob fungování velkého množství podniků. Není už nutné provozovat vlastní infrastrukturu pro e-maily, soubory, portály a další základní provozní aplikace. Jak je to ale se zálohou dat?

Office_365_Cloud.jpg

Zodpovědnost nechává Microsoft na zákazníkovi

Zálohování kritických dat aplikací z daných sad Microsoft nechává stále na zákazníkovi. Více než 80 % IT odborníků se již setkalo se ztrátou dat Office 365 z jakýchkoliv důvodů (od lidského faktoru až po útok ransomwaru). Víte také, že cloud prostředí Office 365 / Microsoft 365 trvale smazané soubory z OneDrive / SharePoint či maily (vysypané z koše) dále uchovává jen po omezený počet dní? Důležité je mít jistotu, že o svá potřebná data v cloud prostředí nepřijdete!

Proto nabízíme službu Microsoft 365 Cloud Backup.

Co může stát váš klid

ro lepší představu, co vás potřebný „klid“ s naší službou může stát, nabízíme dva modelové scénáře:

  • pro 25 uživatelů cca 5.000 Kč bez DPH / měsíčně

  • pro 100 uživatelů cca 7.200 Kč bez DPH / měsíčně

Pro modelové scénáře počítáme s tím, že průměrný uživatel využívá cca 5 GB dat. Velice rádi vám ale zpracujeme nabídku na míru.

Plná kontrola nad daty

Pomocí našeho samoobslužného portálu Virtix si je možné připravit komponenty pro zálohu Microsoft 365 / Office 365 rychle a jednoduše. Vše můžete přidat do stávajícího virtuálního privátního datového centra (vPDC), nebo vytvoříme uplně nové. Díky nástroji Veeam Backup pro Microsoft Office 365 dostává zákazník plnou kontrolu nad zálohovanými položkami, retencí a umístěním záloh.

Výhody

Zajištění dostupnosti kritických infrastrukturních prvků dosahuje 99,999 % (což představuje maximální výpadek služby po dobu 5,2 minut ročně). Naše garance ohledně dostupnosti (SLA) kvalitativních parametrů, jako je objednaný výpočetní výkon a další specifické služby, se pohybují od 99,6 % až po 99,99 %

bottom of page