top of page

Cloudové služby

Nabízíme služby založené na využití veřejného, privátního nebo hybridního cloudu. Jde o vlastní cloud služby, které poskytujeme z geograficky oddělených datových center v ČR i o služby spojené s Microsoft Azure. Zákazníkům nabízíme poradenství, navrhujeme a realizujeme migrační scénáře, zajišťujeme nadstandardní podporu v lokálním a anglickém jazyce i celkový provoz.

Virtuální privátní datacentrum (vPDC)

Cloudová infrastruktura doplněná o samoobslužný zákaznický portál VIRTIX, přes který svou infrastrukturu plně spravujete

2

Zálohování a obnova v cloudu

Jednoduché, rychlé a plně integrované zálohování do cloudu pro všechny společnosti využívající zálohovací software Veeam Backup & Replication či Veeam Agent. 

3

Cloudové řešení S/4 HANA

Díky této službě získáte možnost využití dvou silných trendů v podnikovém IT - platformu SAP HANA a poskytnutí infrastruktury formou cloudových služeb. 

4

Next Generation Firewall

Cloudová služba rozšiřující běžné funkce firewallu o pokročilé bezpečnostní funkcionality. Zajistěte si soulad s požadavky zákona o kybernetické bezpečnosti.

Sky

Kontaktujte nás

Máte zájem o další informace nebo o nabídku pro vaši konkrétní situaci? Neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Ozveme se vám, jakmile to bude možné.

bottom of page