Poskytování služeb pod vlastní obchodní značkou. Koncept tzv. white-labelingu je vhodný zejména pro poskytovatele služeb, ať pro velké společnosti a jejich zákazníky, nebo pro menší lokální poskytovatele.

Společnost Cloud4com, a.s. nabízí možnost tzv. White-labelingu neboli prodeje vlastního servisního katalogu pod vlastním jménem a vlastní značkou. Hlavní výhodou je rychlé zavedení “cloud” služeb bez nutnosti investic do vybudováni vlastní IT infrastruktury datového centra a především vývoje orechestračního software, který je srdcem každého “cloud” řešení. A to především díky automatizaci, tedy rychlosti procesů spojených se zaváděním nových služeb, jejich provozováním a v neposlední řadě i s jejich účtováním.

Pro více informací o možnostech white-labelingu a o obchodních podmínkách nás prosím kontaktujte na sales@cloud4com.com, případně vyplňte kontaktní formulář.

Kontaktní formulář

Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód

Kontaktujte nás

Zpětné volání

Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód

Naše běžná pracovní doba je po-pá 9:00-17:00

Zjistěte kolik Vás stojí ročně provoz vašeho Datového centra Přejít na kalkulátor

Kliknutí na tlačítko „Souhlasím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí.