Produkty typu vSoftware – pronajímané softwarové produkty.

Jelikož hardware, který zákazník Cloud4com používá, není v jeho majetku, ale je majetkem Cloud4com, pak někteří výrobci software pro tyto případy vyžadují speciální typy licencí, které respektují povahu outsourcovné služby. Těmto licencím se často říká service providerské licence. Typickým příkladem je společnost Microsoft. Cloud4com má tedy v nabídce produkt “vMicrosoft Windows Server OS”, který je možné provozovat ve virtuálních serverech společnosti Cloud4com.

 

Qualified Multitenant Hoster (QMTH) Program

Společnost Cloud4com a.s. je Qualified Multitenant Hosterem (QMTH), který je autorizován společností Microsoft k hostování virtuálních počítačů s OS Windows prostřednictvím předplatného Microsoft Cloud Agreement nebo Enterprise Agreement / MPSA na dedikovaném nebo sdíleném hardware. Navíc jsme také oprávněni hostovat Office 365 ProPlus (včetně plánů E3 a E5), Project Online Professional a Visio Pro prostřednictvím Shared Computer Activation (SCA). Podrobnější informace o programu QMTH společnosti Microsoft naleznete zde.

Výhody virtualizace systému Windows 10 a SCA pro Office 365 ProPlus, Project Online Professional a Visio Pro for Office 365

Windows 10 virtualizace a SCA pro Office 365 ProPlus, Project Online Professional a Visio Pro pro Office 365 umožňují využívat stávající licence Windows 10 a Office 365 při přechodu do cloudu. Můžete si vybrat volbu mezi on-premise instalací nebo instalací ve sdíleném prostředí datových center Cloud4com. Cloud4com je autorizovaným QMTH partnerem, který vám umožní nasadit Office 365 ProPlus, Project Online Professional, Visio Pro pro Office 365 a Windows 10 do své cloud infrastruktury.

Které licence systému Windows zakoupené prostřednictvím Microsoft Volume Licensing (VL) obsahují práva na virtualizaci pod programem Qualified Multitenant Hosting?

Od 1. srpna 2017 platí, že následující licence systému Windows zakoupené prostřednictvím licencí Microsoft Volume Licensing v současné době obsahují práva na virtualizaci pod Qualified Multitenant Hosting:

 • Windows 10 Enterprise E3 a E5 per User s SA
 • Windows 10 Enterprise E3 a E5 VDA per User

Které předplatné Windows zakoupené v rámci Microsoft Cloud Agreement od společnosti Cloud4com bude obsahovat práva na virtualizaci?

Od 6. září 2017 obsahují následující předplatné systému Windows virtualizační práva pro instalaci na dedikovaném i sdíleném HW v datacentrech Cloud4com díky získání statutu jako Authorized QMTH Partner:

 • Windows 10 Enterprise E3 a E5 (s VDI)
 • Windows 10 Enterprise E3 VDA
 • Microsoft 365 Enterprise (dříve Secure Productive Enterprise nebo SPE) E3 a E5

Které produkty Office 365 podporují SCA?

SCA lze využít pro Office 365 ProPlus, Project Online Professional a Visio Pro pro sadu Office 365. Všechny Office 365 plány zahrnujících Office 365 ProPlus, Project Online Professional nebo Visio Pro pro Office 365 umožňují využít SCA.

Kontaktujte nás

Kontaktujte svého obchodního zástupce nebo nás na adrese sales (at) cloud4com.com pro podrobnější informace o výhodách virtualizace Windows 10 a SCA.

Poptávkový formulář

Poptávkový formulář

Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód

Další produkty

 • Network

  Network

  Síťové služby virtuálního datového centra.

 • Server

  Server

  Fyzický server provozovaný na enterprise blade serverech CISCO UCS.

 • vServer

  vServer

  Virtuální server provozovaný na virtualizační vrstvě VMware Hypervisor ESXi.

 • vStorage

  vStorage

  Virtuální uložiště provozované nad úložnými systémy HDS.

 • NAS

  NAS

  Virtuální síťový disk provozovaný nad storage systémy NetApp.

 • vBackup

  vBackup

  Zálohování virtuálních serverů pomocí zálohovacího softwaru Veeam.

Kontaktujte nás

Zpětné volání

Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód

Naše běžná pracovní doba je po-pá 9:00-17:00

Zjistěte kolik Vás stojí ročně provoz vašeho Datového centra Přejít na kalkulátor

Kliknutí na tlačítko „Souhlasím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí.