Produkt vServer (virtuální server) je služba provozovaná nad enterprise blade servery (CISCO UCS), na kterých je provozována serverová virtualizační vrstva (VMware Hypervisor ESXi) umožňující abstrakci, flexibilitu a partitioning (externí odkaz) serverového výkonu.

Produkt virtuální server, poskytovaný jako služba, má přesně dané výkonnostní parametry a SLA (Service Level Agreement), popisující garantovanou dostupnost služby. Produkty typu vServer, jsou definovány počtem virtuálních procesorů (vServer::vCPU) a velikostí dostupné paměti RAM. Parametr vCPU je virtuální procesor provozovaný na jednom jádře fyzického procesoru a maximálním výkonu 1GHz. Druhým parametrem je kapacita paměti RAM, která se udává v GB. V ceně produktu vServer jsou až 4 virtuální síťové karty (vServer::vNIC).

Produkt vServer si lze představit, jako bezdiskový server, ke ktrému je možné připojit virtuální disky (vStorage::vDisk), objednané zákazníkem jako další produkty. Takto definované vServery se připojují do zakazníkem definovaných virtuálních sítí vNetwork::vLAN.

Poptávkový formulář

Poptávkový formulář

Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód

Další produkty

 • Network

  Network

  Síťové služby virtuálního datového centra.

 • Server

  Server

  Fyzický server provozovaný na enterprise blade serverech CISCO UCS.

 • vStorage

  vStorage

  Virtuální uložiště provozované nad úložnými systémy HDS.

 • NAS

  NAS

  Virtuální síťový disk provozovaný nad storage systémy NetApp.

 • vBackup

  vBackup

  Zálohování virtuálních serverů pomocí zálohovacího softwaru Veeam.

 • vSoftware

  vSoftware

  Pronajímané softwarové produkty pro fyzické i virtuální servery.

Kontaktujte nás

Zpětné volání

Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód

Naše běžná pracovní doba je po-pá 9:00-17:00

Zjistěte kolik Vás stojí ročně provoz vašeho Datového centra Přejít na kalkulátor

Kliknutí na tlačítko „Souhlasím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí.