Produkty typu "vBackup" zajišťují zálohování virtuálních serverů pomocí zálohovacího softwaru Veeam, který umožňuje velmi rychlé diskové zálohy a obnovu celých virtuálních serverů, případně požadovaných dat.

Pomocí zálohovacího softwaru Veeam Backup vytváříme jednu plnou zálohu a poté dle nastaveného RPO pravidelně vytváříme další inkrementální změny, které výrazně zmenšují zálohovací okno. Plná záloha je vždy poslední stav systému a rozdíly jsou uchovávány do minulosti. Tato zálohovací strategie se nazývá "reverse incremental" a umožňuje rychlejší obnovu nejnovějších dat, což je naprostá většina zákaznických požadavků na obnovu. Veeam využívá technologii deduplikace pro optimalizaci diskové kapacity nutné pro uložení a uchování záloh.

Vybráním produktu s patřičnou retencí se určuje jak dlouho do minulosti se budou zálohy uchovávat. Obnovit je možné jak celý systém, tak i jednotlivé soubory. Parametr RTO definuje maximální garantovanou dobu obnovy ze zálohy po přijetí požadavku od oprávněné osoby. Zálohovací software Veeam podporuje Microsoft VSS (Volume Shadow Copy Service) pro zajištění konzistentních záloh virtuálních serverů, ve kterých jsou provozovány operační systémy a aplikace společnosti Microsoft.

Poptávkový formulář

Poptávkový formulář

Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód

Další produkty

 • Network

  Network

  Síťové služby virtuálního datového centra.

 • Server

  Server

  Fyzický server provozovaný na enterprise blade serverech CISCO UCS.

 • vServer

  vServer

  Virtuální server provozovaný na virtualizační vrstvě VMware Hypervisor ESXi.

 • vStorage

  vStorage

  Virtuální uložiště provozované nad úložnými systémy HDS.

 • NAS

  NAS

  Virtuální síťový disk provozovaný nad storage systémy NetApp.

 • vSoftware

  vSoftware

  Pronajímané softwarové produkty pro fyzické i virtuální servery.

Kontaktujte nás

Zpětné volání

Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód

Naše běžná pracovní doba je po-pá 9:00-17:00

Zjistěte kolik Vás stojí ročně provoz vašeho Datového centra Přejít na kalkulátor

Kliknutí na tlačítko „Souhlasím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí.