Datové centrum je srdcem IT v každé firmě. Bez aplikací, které jsou v datovém centru provozovány, si dnes málokterá firma dokáže představit svou dlouhodobou existenci. Stabilita a dostupnost datového centra je rozhodujícím faktorem pro úspěch firmy.

Datové centrum je investičně nákladná záležitost. Čím větší dostupnost a více aplikací, závislostí a dat, tím náročnější je pořízení a provoz technologií a aplikací v datovém centru. Špičkové datové centrum si proto nemůže dovolit každý.

Náš pohled na datové centrum je takový, že by mělo být k dispozici na špičkové úrovni všem, a to za přijatelných podmínek. Tak jako Internet nebo mobilní telefony.

Proto budujeme naše datové centrum pomocí špičkových technologií a prostřednictvím jeho virtualizace umožňujeme přístup k jeho zdrojům všem, kdo o to mají zájem.

Naše řešení je postaveno na prověřených technologiích, které jsou ve svém oboru na špičce. Tyto technologie vzájemně spolupracují a dají se provozovat několika uživateli najednou, a to bezpečně, s vysokým garantovaným výkonem a vysokou dostupností. Současně přinášejí ekonomický užitek a dovolují nám nabídnout řešení za atraktivních podmínek.

V oblasti datových sítí a datové bezpečnosti používáme technologie Cisco a stavíme sítě podle doporučených návrhů této společnosti. Stejně tak sítě SAN (Storage Area Network) jsou vybudovány na technologii Cisco z důvodu podpory virtualizace.

V oblasti diskových polí používáme datová úložiště od společnosti HDS, jejíž systémy patří k nejvýkonnějším a nejkomfortnějším na trhu.

Jako serverové řešení používáme Cisco Unified Computing System (UCS), který je především díky své architektuře, podpoře virtualizace, flexibilitě a nízkým provozním nákladům ideální pro poskytováni služeb virtuálních datových center. UCS je vybaveno procesory Intel Xeon řady 5600 a E5-2600 s technologií Intel Trusted Execution Technology (TXT). Technologie Intel TXT společně s HyTrust Appliance zajišťuje důvěryhodné (Trusted) prostředí systémů provozované právě na platformě Intel Xeon řady E5-2600.

V oblasti virtualizace serverů spoléháme na technologii vSphere od VMware.

Datové centrum však není pouze o technologiích. V našem pojetí je především o definovaném využívání těchto technologií a cBloky, které stavíme, se dají označit za procesně řízené datové centrum. Spoléháme na vysoký stupeň standardizace procesů a snažíme se procesy automatizovat všude tam, kde to dává smysl. To je jedna z konkurenčních výhod našeho datového centra.

Přesto se nechceme vůči zákazníkům chovat jako stroje a snažíme se vyhovět požadavkům, které jsou kladeny nad rámec katalogových řešení.

Kontaktní formulář

Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód

Kontaktujte nás

Zpětné volání

Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód

Naše běžná pracovní doba je po-pá 9:00-17:00

Zjistěte kolik Vás stojí ročně provoz vašeho Datového centra Přejít na kalkulátor

Kliknutí na tlačítko „Souhlasím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí.