Společnost Cloud4com, a.s. byla založena na jaře 2010 se záměrem poskytovat svým zákazníkům infrastrukturu profesionálního datového centra jako službu (IaaS). Jedná se zejména o výpočetní výkon, diskový prostor, síťové prvky a bezpečnost, vše s vysokou garantovanou spolehlivostí a dostupností. Cílem je zákazníkům nabídnout maximální flexibilitu nakládání s  IT infrastrukturou a díky on-line managementu přispět k vyšší efektivitě v oblasti investic, procesů a nasazování business aplikací. Tato služba je určena širokému spektru zákazníků, od velkých podniků, přes instituce státní správy, až po středně velké společnosti.

Trend virtualizace a sdílení IT infrastruktury, tzv. cloud computing, pomáhá zákazníkům řešit efektivní využívání informačních technologií. Je totiž možné využívat, a tudíž zároveň financovat, pouze tu kapacitu, která je nezbytně nutná pro jejich momentální obchodní aktivity a chod podniku.

Nedílnou součástí nabídky služeb společnosti je poradenství v oblasti datových center, cloud computingu a virtualizace, které zákazníkovi pomůže nalézt cestu k optimálnímu využití stávající infrastruktury, popř. navrhne jiné, efektivnější řešení jejího provozování.

Cloud4com, a.s., se v navrhovaných řešeních opírá o osvědčené partnerské firmy a jejich produkty, které jsou zárukou kvality, spolehlivosti a bezpečnosti a výrazně snižují riziko pro koncového uživatele. Těmito významnými partnery jsou zejména společnosti Cisco Systems, VMware, Hitachi Data Systems, Intel a další.

Vizí společnosti je stát se předním středoevropským poskytovatelem virtuálních datových center s důrazem na jejich prvotřídní kvalitu a bezpečnost. Zároveň chce přispět k vyšší efektivitě a obchodnímu úspěchu svých zákazníků.

Zaměstnanci společnosti Cloud4com, a.s., se při své práci mohou opřít o dlouholeté zkušenosti z mnoha významných společností (např. Alcatel, Cisco Systems, Compaq, Deloitte, Dell, Digital Corp., Ernst & Young, PricewaterhouseCoopers) a o zkušenosti z přímé účasti na velkých projektech, a to jak v komerční oblasti tak i ve státní správě. Společnost Cloud4com, a.s., je dostatečně silná na to, aby svým zákazníkům poskytla požadovanou službu v prvotřídní kvalitě, zároveň je dostatečně pružná na to, aby se zákazníkům věnovala s maximální péčí. Flexibilita a rychlost jsou konkurenční výhodou společnosti.

Kontaktní formulář

Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód

Kontaktujte nás

Zpětné volání

Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód

Naše běžná pracovní doba je po-pá 9:00-17:00

Zjistěte kolik Vás stojí ročně provoz vašeho Datového centra Přejít na kalkulátor

Kliknutí na tlačítko „Souhlasím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí.