• Zákaznický seminář v Brně

  1. června 2017

  Uspořádali jsem další ze zákaznických seminářů, tentokráte v Brně. Seminář se konal v příjemném prostředí brněnského Impact Hubu.

 • Zákaznický seminář v Olomouci

  16. května 2017

  Uspořádali jsem další ze zákaznických seminářů, tentokráte v Olomouci. Seminář se uskutečníl na půdě našeho zákazníka společnosti OLC Systems za přispění partnerské firmyETTEA Solutions.

 • Konference Cloud computing 2017 v Praze

  25. dubna 2017

  Cloud4com se jako partner zúčastnil konference IDG - Cloud computing 2017 v Praze. Partnerským příspěvkem byla prezentace na téma: "Dostupnost, bezpečnost, flexibilita - tři základní pilíře veřejného cloudu pro podniky".

 • Cloud4com zprovoznil novou landing page zaměřenou na bezpečnost v cloudu

  6. září 2016

  Nová webová microsite je věnována výhradně bezpečnosti virtuálního privátního datového centra resp. veřejného cloudu. Jsou na ní popsány bezpečnostní technologie, které má Cloud4com nasazené v infrastruktuře tak, aby svým zákazníkům zajistil co nejvyšší možnou úroveň zabezpečení.

 • Cloud4com je partnerem konference Docuride

  25. srpna 2016

  Cloud4com je zlatým partnerem 9. ročníku konference Docuride, která se koná 6. října 2016 v Hotelu Park Holiday u Prahy. Konferenci pořádá společnost Sabris.

Předchozí 12345 ... 17 Následující

Kontaktujte nás

Zpětné volání

Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód

Naše běžná pracovní doba je po-pá 9:00-17:00

Zjistěte kolik Vás stojí ročně provoz vašeho Datového centra Přejít na kalkulátor

Kliknutí na tlačítko „Souhlasím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí.