• Webinář: Unikátní harmonizační platforma Virtix

  5. května 2019

  Virtix je náš unikátní software pro správu datového centra, který si sami vyvíjíme. Koncovému uživateli slouží jako nástroj pro konfiguraci a administraci jeho vlastního virtuálního privátního datacentra. Ukážeme vám, jak funguje dvoufaktorová autentifikace, představíme vám službu vPDC, budeme se věnovat klonování a parkování serverů a na závěr si projdeme možnosti účtování služeb

 • Cloud4com partnerem SAP NOW 2019

  4. května 2019

  Přijďte se seznámit se světovými trendy i konkrétními zkušenostmi z českého prostředí v podání uznávaných osobností a expertů na konferenci SAP NOW, která se uskuteční 29. 5. 2019 v Cubex Centrum a zastavte se na našem stánku Cloud4com.

 • Certifikace Cisco Master Cloud and Managed Certified Partner

  1. dubna 2019

  Cloud4com je již čtvrtým rokem jedinou českou firmou, která má certifikaci Cisco MCMS, která je mezi poskytovateli ekvivalentem Cisco Gold partner. Certifikace platí pro naše klíčové služby IaaS a IaaS pro SAP HANA. Náročný každoroční audit jsme dokončili v uplynulých dnech.

 • Cloud4com Gold partnerem Virtualization Forum 2018

  27. srpna 2018

  Přijďte si poslechout naši prezentaci 25. 10. 2018 v hotelu Clarion v Praze.

 • Cloud4com Zlatým partnerem konference Docuride 2018

  25. srpna 2018

  Cloud4com je Zlatým partnerem konference Docuride, která se uskuteční 4. 10. 2018 v Park Holiday Congress & Wellness Hotelu. Na akci vystoupí zajímavé osobnosti z oblasti ekonomie, práva a podnikání (Pavel Kysilka, Michal Zahradníček, Radim Polčák, Roman Knap). Těšit se samozřejmě můžete i na naši prezentaci na téma Přechod na technologii SAP HANA nemusí ohrozit Váš firemní rozpočet v podání Jaroslava Huleje.

Předchozí 12345 ... 17 Následující

Kontaktujte nás

Zpětné volání

Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód

Naše běžná pracovní doba je po-pá 9:00-17:00

Zjistěte kolik Vás stojí ročně provoz vašeho Datového centra Přejít na kalkulátor

Kliknutí na tlačítko „Souhlasím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí.