• Kontejnery v cloudu – Kubernetes – díl 2

  3. června 2019

  Nedávno jsme začali nabízet službu Kontejnery v cloudu – Kubernetes. Ačkoli se v poslední době jedná o hojně skloňovaný termín, spousta lidí v této oblasti ještě stále tápe a obrací se na nás s dotazy. Proto jsme sepsali dvoudílný článek, ve kterém se pokoušíme o nezávislý pohled a zaměřujeme se na všechna pro a proti, která kontejnery, resp. Kubernetes mají. Dnes vám přinášíme druhý díl.

 • Kontejnery v cloudu – Kubernetes – díl 1

  27. května 2019

  Nedávno jsme začali nabízet službu Kontejnery v cloudu – Kubernetes. Ačkoli se v poslední době jedná o hojně skloňovaný termín, spousta lidí v této oblasti ještě stále tápe a obrací se na nás s dotazy. Proto jsme sepsali dvoudílný článek, ve kterém se pokoušíme o nezávislý pohled a zaměřujeme se na všechna pro a proti, která kontejnery, resp. Kubernetes mají. Dnes vám představujeme první díl.

 • Certifikace Cisco Master Cloud and Managed Certified Partner

  9. května 2019

  Opět jsme získali certifikaci Cisco MCMS pro naše klíčové služby IaaS a IaaS pro SAP HANA. Tato certifikace je mezi poskytovateli ekvivalentem Cisco Gold partner a Cloud4com je jedinou českou firmou, která ji má a to již pátým rokem po sobě.

 • 15. 5. 2019 pořádáme seminář společně s Veeam a Total Service na téma Cloud, bezpečnost a zálohování.

  6. května 2019

  Ve středu 15. 5. 2019 pořádáme v prostorách Truhlárny Karlín společně s Veeam a Total Service seminář na téma Cloud, bezpečnost a zálohování a srdečně vás na něj zveme.

 • 12. 6. 2019 Vás zveme na seminář: Cloud, virtualizace a Kubernetes, který pořádáme společně s VMware

  6. května 2019

  Ukážeme vám, jak služba Virtuální privátní datové centrum pomáhá firmám rychle a flexibilně reagovat na neustále se měnící nároky trhu a zákazníků. Na živé ukázce vám předvedeme, jak funguje naše cloudová harmonizační platforma Virtix. V druhé polovině semináře se pak budeme věnovat technologii Kubernetes.

Předchozí 12345 ... 17 Následující

Kontaktujte nás

Zpětné volání

Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód

Naše běžná pracovní doba je po-pá 9:00-17:00

Zjistěte kolik Vás stojí ročně provoz vašeho Datového centra Přejít na kalkulátor

Kliknutí na tlačítko „Souhlasím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí.