Tomáš Knoll

Tomáš Knoll

Předseda představenstva, Generální ředitel

tomas.knoll (at) cloud4com.com

Tomáš Knoll je zodpovědný za vedení společnosti, finance a strategické plánování. Jeho hlavním úkolem je vybudovat společnost, která se stane středoevropskou štikou mezi poskytovateli služeb v oblasti cloud computingu a poskytování infrastruktury virtuálních datových center.

Tomáš přišel do společnosti Cloud4com, a.s. ze společnosti Cisco Systems, kde působil od roku 2004 na pozici obchodního ředitele pro oblast poskytovatelů služeb. Svoji obchodní kariéru v oblasti telekomunikací začal v roce 1996 ve společnosti Panasonic Czech Republic jako obchodní zástupce pro oblast kancelářské techniky. Poté převzal post manažera nepřímého prodeje ve společnosti Alcatel Czech, kde byl v roce 2000 jmenován obchodním ředitelem pro střední Evropu, divize podnikových řešení.

Tomáš je absolventem bakalářského studijního programu Ekonomika a management Vysoké ekonomické školy v Praze a dále se vzdělával v rámci MBA programu na University of Fribourg - IIMT, University of Pittsburgh - US Business School Prague a George Washington University School of Business. Ve volném čase se většinou věnuje rodině a sportu.  Je ženatý a má dvě děti.

Jaroslav Hulej

Jaroslav Hulej

Člen představenstva, Obchodní ředitel

jaroslav.hulej (at) cloud4com.com

Jaroslav Hulej je ve společnosti zodpovědný za obchod a marketing. Jeho hlavním úkolem je budování obchodní strategie a její následná exekuce, vytváření a udržování vztahů se zákazníky, vybudování partnerských komunikačních kanálů a veškerých souvisejících obchodních  aktivit.

Jaroslav přišel do společnosti Cloud4com, a.s., ze společnosti Cisco Systems, kde během téměř jedenácti let prošel několika obchodními funkcemi. Posledních pět let vedl obchodní týmy Enterprise a Public Sector jako obchodní ředitel a byl zodpovědný za polovinu obchodního výsledku společnosti Cisco Systems ČR. Paralelně působil jako exekutivní sponzor veškerých strategických a obchodních aktivit v oblasti datových center a cloud computingu v ČR. Před příchodem do Cisco pracoval Jaroslav téměř sedm let pro společnost Alcatel Czech.

Jaroslav vystudoval ČVUT v Praze, fakultu elektrotechnickou, obor ekonomika a řízení. Ve volném čase se věnuje rodině a sportu. Je ženatý a má dvě děti.

Tomáš Novák

Tomáš Novák

Technický ředitel, člen dozorčí rady

tomas.novak (at) cloud4com.com

Tomáš Novák je zodpovědný za technologickou a produktovou strategii společnosti, její technický provoz a rozvoj. Jeho úkolem je zajistit, aby společnost Cloud4com byla trvale technologickým leaderem v oblasti enterprise cloud služeb a přinášela svým zákazníkům špičkové služby, inovace a zákaznickou podporu.

Tomáš přišel do společnosti Cloud4com ze společnosti Cisco Systems, kde působil od roku 2006 a byl zodpovědný za rozvoj obchodu v oblasti datových center řešení v regionu CEE. Před tím působil ve společnosti DHL, kde byl architektem pro oblast síťové bezpečnosti datových center. Svou kariéru v IT začínal ve společnosti Azlan.

Tomáš vystudoval telekomunikace na elektrotechnické fakultě ČVUT v Praze. Ve volném čase se věnuje rodině a sportu. Je ženatý a má dvě děti.

Simona Fialová

Simona Fialová

Předsedkyně dozorčí rady

simona.fialova (at) cloud4com.com

Simona absolvovala Vysokou školu ekonomickou v Praze v roce 1999. O dva roky později získala osvědčení Daňového poradce u Komory daňových poradců ČR a začala pracovat jako daňový poradce ve společnosti PricewaterhouseCoopers. Na pozici manažera daňových auditů zodpovídala za compliance projekty především klientů z oblasti automobilového a farmaceutického průmyslu.

Bohaté zkušenosti s řízením podnikových procesů získala na pozici finančního ředitele strategické marketingové agentury a také u svých vlastních klientů. Nyní řídí účetní a daňovou kancelář FACTA s.r.o.

V roce 2009 úspěšně absolvovala projektové řízení metodou LogFrame a získala certifikát od firmy Team Technologies. V současné době studuje MBA metodou Action Learning u Management TC, akreditovanou Business School Nederland. Ve volném čase se věnuje především rodině.

 

Kontaktní formulář

Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód

Kontaktujte nás

Zpětné volání

Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód

Naše běžná pracovní doba je po-pá 9:00-17:00

Zjistěte kolik Vás stojí ročně provoz vašeho Datového centra Přejít na kalkulátor

Kliknutí na tlačítko „Souhlasím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí.