Nezbytnou součástí každého projektu, resp. nabídky na migraci na infrastrukturu datového centra Cloud4com, je zajištění konektivity neboli propojení.

Při realizaci vybíráme pro zákazníka takovou konektivitu, která je pro daný projekt nejvhodnější, a to zejména s ohledem na spolehlivost, lokalitu, navržené řešení a v neposlední řadě i na cenu.

V principu lze zajistit přístup k infrastruktuře a podnikovým aplikacím zákazníků umístěným v datovém centru dvěma způsoby. Buď prostřednictvím internetu odkudkoliv, nebo prostřednictvím pronajaté pevné datové linky z datového centra nebo sídla společnosti zákazníka do datového centra Cloud4com. Kapacita linky je vždy navrhována dle konkrétního řešení a požadavků a potřeb zákazníka.

V oblasti konektivit spolupracujeme se všemi poskytovateli těchto služeb na trhu, nicméně užší spolupráci jsme navázali se společnostmi Dial Telecom, T-mobile a GTSN.

Kontaktní formulář

Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód

Kontaktujte nás

Zpětné volání

Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód

Naše běžná pracovní doba je po-pá 9:00-17:00

Zjistěte kolik Vás stojí ročně provoz vašeho Datového centra Přejít na kalkulátor

Kliknutí na tlačítko „Souhlasím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí.