Pro pracovníky společnosti Cloud4com je typický zákaznicky orientovaný přístup. Dodávají svým zákazníkům optimální řešení a tím jim napomáhají vytvářet přidanou hodnotu a zvyšovat efektivitu jejich podniku.

Společnost Cloud4com zaměstnává talentované lidi se znalostmi a zkušenostmi v daných oblastech, lidi, kteří si kladou ty nejvyšší pracovní cíle a jsou vnitřně motivováni dodávat zákazníkům prvotřídní kvalitu.

Pokud jste podobného ražení a láká Vás práce v dynamicky se rozvíjející společnosti, máte rádi profesionální výzvy a zároveň jste přesvědčeni, že můžete společnosti Cloud4com přinést přidanou hodnotu, zašlete prosím svůj životopis na jobs (at) cloud4com.com případně vyplňte kontaktní formulář. S Vašimi údaji budeme nakládat přísně důvěrně.

Společnost Cloud4com, a. s. považuje ochranu osobních údajů za nedílnou součást svých závazků vůči uchazečům o zaměstnání, a proto předkládá Informační memorandum, ve kterém naleznete, jaké osobní údaje zpracováváme v rámci náborového procesu.

Aktuálně volné pozice:

Linux/DevOps Engineer - full REMOTE / Prague

Do našeho Operations týmu hledáme novou posilu na pozici Linux/DevOps Engineer. Vaším úkolem bude provoz a rozvoj Linux infrastruktury pro naši aplikaci Virtix. Mimo jiné se budete podílet naprojektu zavádění nových služeb v oblasti virtuálních kontejnerů, Kubernetes a DevOps automatizace.

Pobočku máme v Praze, nicméně umožňujeme i remote spolupráci odkudkoliv v ČR.

Jaká je pracovní náplň našeho Linux/DevOps engineera?

  • Budete zodpovědni za provoz a rozvoj Linux infrastruktury pro naši aplikaci Virtix.
  • Budete zastávat roli systémového administrátora Linuxových serverů (primárně CENTOS).
  • Budete zodpovědni za rozvoj automatizace celé infrastruktury (ANSIBLE).
  • Budete spolupracovat s vývojářským týmem na CI/CD.
  • Budete se podílet na celkovém zlepšování a automatizaci IT procesů.
  • Budete zodpovědni za řešení pro kontejnerovou virtualizaci.
  • Uvítáme vaše vlastní nápady a návrhy technických řešení – čekají vás výzvy na projektu pro významného IT poskytovatele v ČR.

Jaké požadavky byste měl/a splňovat?

  • Min. 1 rok praxe např. jako Linux administrátor nebo DevOps engineer.
  • Znalost Linux (např. CentOS, Ubuntu) a DevOps prostředí – celá naše infrastruktura je postavená na Linux systémech.
  • Ovládáte git, Nexus, Jenkins, Ansible nebo jste se s těmito aplikacemi v průběhu praxe setkali a měli jste možnost s nimi pracovat.
  • Vaší výhodou bude zkušenost s podporou vývojových týmů a cloudovými službami.
  • Na pozici uplatníte anglický jazyk – budete mít příležitost spolupracovat i s našimi zahraničními zákazníky.

Termín nástupu a podmínky:

  • Nástup možný ihned nebo dle dohody.
  • Dostanete smlouvu na dobu neurčitou.
  • Naše kancelář sídlí na adrese U Uranie 954/18, Praha 7.
  • Možnost pracovat z libovolné pobočky AUTOCONTu nebo vzdáleně.

Proč se přidat k nám?

  • Příležitost učit se novým technologiím a spolupracovat se zkušenými programátory.
  • Možnost prosadit a implementovat své nápady.
  • Podporujeme vzdělávání, včetně osobního i profesního růstu každého člena týmu.
  • Budete mít přístup k nejnovějším IT technologiím.
  • Spolupráce na tuzemských i zahraničních projektech.
  • Máme pružnou pracovní dobu s možností home office.
  • Práce bez velkých časových nátlaků, prioritní je u nás kvalita.
  • Také nabízíme: Cafeterii, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce aj.

Kontakt: jobs (at) cloud4com.com

Kontaktní formulář

Ověřovací kód

Kontaktujte nás

Zpětné volání

Naše běžná pracovní doba je po-pá 9:00-17:00

Zjistěte kolik Vás stojí ročně provoz vašeho Datového centra Přejít na kalkulátor