Obchodní partneři

Obchodní partneři jsou významným prodejním kanálem společnosti Cloud4com. Vzájemná důvěra a společná obchodní síla přináší partnerům rozšíření nabídky a konkurenční výhody v oblasti poskytování služeb virtuálních datových center.

 • thumbnail(150x150)+type(png)

  T-Mobile

  Společnost T-Mobile Czech Republic působí na českém trhu od roku 1996. T-Mobile je operátorem veřejné mobilní komunikační sítě ve standardu GSM a UMTS. Od 1. ledna 2008 T-Mobile nabízí také fixní datové a hlasové telekomunikační služby. Od roku 2009 společnost rozšířila nabídku o ICT služby a od listopadu 2010 nabízí také satelitní T-Mobile Televizi. T-Mobile se dlouhodobě zaměřuje na kvalitu svých služeb.

 • thumbnail(150x150)+type(png)

  Intel

  Společnost Intel je světovým lídrem v oblasti inovací informačních technologií. Navrhuje a vytváří nezbytné technologie, které tvoří základ výpočetní techniky po celém světě. Další informace o společnosti Intel jsou dostupné na www.intel.com/pressroom a http://blogs.intel.com

 • thumbnail(150x150)+type(png)

  ICZ

  V rámci regionu střední Evropy patří společnost ICZ mezi významné hráče nabízející integrovaná softwarová a síťová řešení. ICZ neustále rozvíjí portfolio svých produktů, služeb a řešení tak, aby mohla poskytnout co nejširší nabídku napříč celým oborem informačních a komunikačních technologií. Zákazníkům poskytuje služby na bázi širokého spektra platforem a technologií včetně vývoje aplikací na zakázku a projektů v oblasti ochrany a bezpečnosti informací.

 • thumbnail(150x150)+type(png)

  OldanyGroup

  Primárním zaměřením společnosti je externí správa linux a windows serverových systémů, konzultace v oblasti ICT se zaměřením na virtualizaci, návrh systémů a jejich nasazení v menších a středních společnostech. Zároveň jsme zaměřeni na technologie, které pomáhají zvýšit dostupnost systémů a umožňují inteligentní využití prostředků systémů - vysoká dostupnost (high availability) a rozložení zátěže (load balancing).

 • thumbnail(150x150)+type(png)

  DataSpring s.r.o.

  Společnost DataSpring je poskytovatelem služeb ICT infrastruktury a provozu IT řešení. Své služby poskytuje klientům od roku 2014. Je součástí nadnárodní privátní finanční a investiční skupiny KKCG, jejíž podnikatelské aktivity směřují do rozvoje a akvizic strategických portfolií a to zejména v oblasti ropy a zemního plynu, průmyslu nebo investic.

 • thumbnail(150x150)+type(png)

  ETTEA Solutions, s.r.o.

  ETTEA Solutions, s.r.o. je týmem zkušených odborníků s dlouholetými a vysoce specializovanými zkušenostmi v oblasti budování komunikačních infrastruktur a zavádění informačních technologií. Díky tomuto know-how dodáváme komplexní služby a řešení v oboru. Pole působnosti naší činnosti leží zejména ve sféře systémové integrace, komunikačních technologií a informačních systémů.

 • thumbnail(150x150)+type(png)

  B4COM s.r.o.

  Společnost B4COM s.r.o. vzniká spojením dvou největších obchodních partnerů telekomunikační společnosti T-MOBILE (dříve GTS CZECH), společností Commtel a.s. a Communica s.r.o. Obě společnosti jsou výhradními obchodními partnery společnosti T-MOBILE (dříveGTS Czech) se silným zázemím a obchodními zkušenostmi již od roku 2001. Obsluhujeme více jak 900 firemních zákazníků v rámci celé České republiky.Naše obchodní kanceláře jsou v Praze, Brně a Táboře.

 • thumbnail(150x150)+type(png)

  Caleum a.s.

  Naší primární rolí je generální dodávka business konzultací a IT systémů ve středních a velkých podnicích. Pracujeme napříč všemi tržními segmenty na území České republiky. Zákazníci, kteří nás preferují a svěřili nám klíčové role ve svém podnikání, oceňují naše zaměření na jejich obchodní cíle a úctu ke všem závazkům, které z partnerství plynou.

 • thumbnail(150x150)+type(png)

  Com-Sys TRADE spol. s.r.o.

  Společnost Com-Sys TRADE spol. s.r.o. operuje na českém trhu informačních technologií od roku 1990. Je zaměřena na komplexní dodávky v tomto oboru a na projekci, realizaci a servis počítačových sítí a datových komunikačních systémů pro LAN, MAN, WAN a řešení systémů managementu sítí a procesů. Společnost ComSys v projektech přebírá kompletní zodpovědnost za požadované parametry a funkčnost navrženého systému sítě, po hardwarové i softwarové stránce.

Technologičtí partneři

Technologičtí partneři společnosti Cloud4com jsou uznávanými světovými lídry ve svých technologických oblastech.

 • thumbnail(150x150)+type(png)

  Intel

  Výkonné a energeticky efektivní procesory Intel Xeon

 • thumbnail(150x150)+type(png)

  Cisco

  Infrastruktura datového centra a servery.

 • thumbnail(150x150)+type(png)

  VMWare

  Virtualizace datového centra pro optimální využití jeho zdrojů a aplikace.

 • thumbnail(150x150)+type(png)

  Hitachi

  Disková pole (storage).

 • thumbnail(150x150)+type(png)

  NetApp

  Disková pole (storage).

 • thumbnail(150x150)+type(png)

  Veeam

  Zálohování a obnova dat.

Kontaktujte nás

Zpětné volání

Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód

Naše běžná pracovní doba je po-pá 9:00-17:00

Zjistěte kolik Vás stojí ročně provoz vašeho Datového centra Přejít na kalkulátor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací