• Nová video případová studie Cloud4com se společností Marvinpac

  20. června 2017

  Cloud4com zveřejnil novou video-případovou studii se zákazníkem Marvinpac. Zákazník provozuje ve virtuálním privítním datovém centru Cloud4com klíčový podnikový systém SAP S/4 HANA. Implementaci systému zajistila partnerská společnost Sabris. Jednalo se o vůbec první instalaci tohoto systému v ČR a navíc v cloudu !!

 • Nová případová studie Cloud4com a NetApp

  16. června 2017

  Cloud4com a NetApp zveřejnili novou případovou studii o nasazení storage technologie NetApp pro provoz služeb IaaS s nároky na vysoký výkon disků. Tato služba je využívána nejvíce zákazníky s velkými databázovými servery a pro aplikace SAP HANA umístěné ve virtuálním privátním datovém centru.

 • Microsite Cloud4com Law Cloud pro právníky a právní kanceláře

  10. června 2017

  Cloud4com má novou microsite určenou pro advokátní kanceláře a právníky. Prezentované balíčky by měly splnit požadavky na provozování aplikací každé právní kanceláře v ČR.

 • Zákaznický seminář v Brně

  1. června 2017

  Uspořádali jsem další ze zákaznických seminářů, tentokráte v Brně. Seminář se konal v příjemném prostředí brněnského Impact Hubu.

 • Zákaznický seminář v Olomouci

  16. května 2017

  Uspořádali jsem další ze zákaznických seminářů, tentokráte v Olomouci. Seminář se uskutečníl na půdě našeho zákazníka společnosti OLC Systems za přispění partnerské firmyETTEA Solutions.

Předchozí 12345 ... 15 Následující

Kontaktujte nás

Zpětné volání

Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód

Naše běžná pracovní doba je po-pá 9:00-17:00

Zjistěte kolik Vás stojí ročně provoz vašeho Datového centra Přejít na kalkulátor

Kliknutí na tlačítko „Souhlasím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí.