• Cloud4com je Zlatým partnerem konference Docuride 2018

  25. června 2018

  Cloud4com je Zlatým partnerem konference Docuride, která se uskuteční 4. 10. 2018 v Park Holiday Congress & Wellness Hotelu. Na akci vystoupí zajímavé osobnosti z oblasti ekonomie, práva a podnikání (Pavel Kysilka, Michal Zahradníček, Radim Polčák, Roman Knap). Těšit se samozřejmě můžete i na naši prezentaci na téma Přechod na technologii SAP HANA nemusí ohrozit Váš firemní rozpočet v podání Jaroslava Huleje.

 • Certifikace Cisco Master Cloud and Managed Certified Partner

  1. června 2018

  Cloud4com je již čtvrtým rokem jedinou českou firmou, která má certifikaci Cisco MCMS, která je mezi poskytovateli ekvivalentem Cisco Gold partner. Certifikace platí pro naše klíčové služby IaaS a IaaS pro SAP HANA. Náročný každoroční audit jsme dokončili v uplynulých dnech.

 • Cloud4com partnerem konference SAP Forum - Professional Day 2017

  8. září 2017

  7. září 2017 proběhla konference SAP Forum - Professional Day 2017 v Praze. Cloud4com by jedním z hlavních partnerů konference, jediný poskytovatel s certifikovanou službou IaaS pro SAP HANA v ČR a jediný SUSE partner mezi cloudovými poskytovateli v ČR. Konference se zúčastnilo přes 600 hostů.

 • Nová video případová studie Cloud4com se společností Marvinpac

  20. června 2017

  Cloud4com zveřejnil novou video-případovou studii se zákazníkem Marvinpac. Zákazník provozuje ve virtuálním privítním datovém centru Cloud4com klíčový podnikový systém SAP S/4 HANA. Implementaci systému zajistila partnerská společnost Sabris. Jednalo se o vůbec první instalaci tohoto systému v ČR a navíc v cloudu !!

 • Nová případová studie Cloud4com a NetApp

  16. června 2017

  Cloud4com a NetApp zveřejnili novou případovou studii o nasazení storage technologie NetApp pro provoz služeb IaaS s nároky na vysoký výkon disků. Tato služba je využívána nejvíce zákazníky s velkými databázovými servery a pro aplikace SAP HANA umístěné ve virtuálním privátním datovém centru.

Předchozí 12345 ... 15 Následující

Kontaktujte nás

Zpětné volání

Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód

Naše běžná pracovní doba je po-pá 9:00-17:00

Zjistěte kolik Vás stojí ročně provoz vašeho Datového centra Přejít na kalkulátor

Kliknutí na tlačítko „Souhlasím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí.