• Cloud4com partnerem konference SAP Forum - Professional Day 2017

  8. září 2017

  7. září 2017 proběhla konference SAP Forum - Professional Day 2017 v Praze. Cloud4com by jedním z hlavních partnerů konference, jediný poskytovatel s certifikovanou službou IaaS pro SAP HANA v ČR a jediný SUSE partner mezi cloudovými poskytovateli v ČR. Konference se zúčastnilo přes 600 hostů.

 • Nová video případová studie Cloud4com se společností Marvinpac

  20. června 2017

  Cloud4com zveřejnil novou video-případovou studii se zákazníkem Marvinpac. Zákazník provozuje ve virtuálním privítním datovém centru Cloud4com klíčový podnikový systém SAP S/4 HANA. Implementaci systému zajistila partnerská společnost Sabris. Jednalo se o vůbec první instalaci tohoto systému v ČR a navíc v cloudu !!

 • Nová případová studie Cloud4com a NetApp

  16. června 2017

  Cloud4com a NetApp zveřejnili novou případovou studii o nasazení storage technologie NetApp pro provoz služeb IaaS s nároky na vysoký výkon disků. Tato služba je využívána nejvíce zákazníky s velkými databázovými servery a pro aplikace SAP HANA umístěné ve virtuálním privátním datovém centru.

 • Microsite Cloud4com Law Cloud pro právníky a právní kanceláře

  10. června 2017

  Cloud4com má novou microsite určenou pro advokátní kanceláře a právníky. Prezentované balíčky by měly splnit požadavky na provozování aplikací každé právní kanceláře v ČR.

 • Zákaznický seminář v Brně

  1. června 2017

  Uspořádali jsem další ze zákaznických seminářů, tentokráte v Brně. Seminář se konal v příjemném prostředí brněnského Impact Hubu.

Předchozí 12345 ... 14 Následující

Kontaktujte nás

Zpětné volání

Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód

Naše běžná pracovní doba je po-pá 9:00-17:00

Zjistěte kolik Vás stojí ročně provoz vašeho Datového centra Přejít na kalkulátor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací