Září 2015
O společnosti
Cloud4com + KKCG Vstup strategického investora
Do společnosti Cloud4com vstoupila prostřednictvím svého fondu Springtide Ventures skupina KKCG investicí v řádech desítek miliónů korun. Cílem spojení se silným strategickým partnerem je maximální využití potenciálu společnosti a výrazná akcelerace již nastartovaného růstu primárně na českém trhu a ve středoevropském regionu.
Více informací >
Cisco Cloud and Managed Services Master Partner
Cloud4com se stal prvním partnerem Cisco v ČR pro cloudové služby s úrovní certifikace Cisco Cloud and Managed Services Master Partner.
Více informací >
Nová webová stránka cloudové platformy Virtix
Cloud4com zprovoznil novou prezentační webovou stránku cloudové harmonizační platformy Virtix, kterou sám vyvíjí.
Více informací >
Služby
Cloud4com uvedl novou službu Veeam Cloud Connect
Služba Veeam Cloud Connect využívá technologie společnosti Veeam pro ukládání dat do veřejného cloudu. Jedná se o nejjednodušší a plně integrovanou formu zálohování pro uživatele využívající backup software Veeam Backup & Replication verze 8 (a vyšší).
Více informací >
Konference
Cloud4com je partnerem konference SAP Forum - Professional Day
Cloud4com se zúčastní konference SAP Forum - Professional Day, která se koná v Praze, 10. září 2015. Účast bude doplněna prezentací služby infrastruktura pro aplikaci SAP HANA.
Více informací >
Cloud4com je zlatým partnerem konference Docuride 2015
Cloud4com je zlatým partnerem konference Docuride 2015, kterou organizuje pro své zákazníky společnost Sabris, jeden z nejvýznamnějších implementačních partnerů společnosti SAP. Cloud4com se bude prezentovat jako poskytovatel podnikového cloudu pro aplikaci SAP HANA.
Více informací >
Naši zákazníci
Pripadova studie zakaznika Joppa Logistics
Případová studie společnosti Joppa Logistic - nasazení Virtuálního privátní datového centra (vPDC) s parametry splňujícími současné požadavky jednotlivých aplikací a s možností navyšování kapacity a výkonu infrastruktury v čase.
Případová studie >
Mám zájem o nabídku Zrušit odebírání novinek