Květen 2015


Dobrý den,


Dovolujeme si Vám touto cestou zaslat aktuální informace společnosti Cloud4com, poskytovatele virtuálních privátních datových center.
Cloud4com uvedl službu IaaS pro SAP HANA Nová případová studie na Šifrovaný cloud Cena Veeam Software za projekt roku 2014
Cloud4com uvedl na trh novou službu - infrastruktura pro aplikaci SAP HANA. Služba zákazníkům umožňuje provozovat SAP HANA ve virtuálním privátním datovém centru s vysokými garancemi dostupnosti včetně poskytování licence operačního systému SUSE Linux. Cloud4com, a.s. nabízí svým zákazníkům unikátní řešení šifrování virtuálních serverů SafeNet ProtectV v prostředí veřejného cloudu, plně integrované do zákaznického rozhraní aplikace Virtix. Společně se společností Gemalto byla zveřejněna případová studie. Cloud4com obdržel ocenění Projekt roku 2014 od společnosti Veeam Software, která je předním dodavatelem řešení pro zálohování a obnovu dat a jejíž software Cloud4com využívá pro zákaznické služby. Ocenění bylo uděleno za implementaci řešení Veeam v prostředí zákazníka.
Detailní popis služby Případová studie Více informací

hana.sap.com

www.gemalto.com

www.veeam.com
Mám zájem o nabídku
Cloud4com, a.s. Zrušit odebírání novinek